Kanada - golf v BC

Rybolov Rybaření Rybářské zájezdy

Úvod

Kanadské province Britská Kolumbie nabízí kromě nádherné přírody a fascinujícího rybolovu také jedinečnou možnost zahrát si golf na mistrovských hřištích a zpestřit si tak svůj pobyt v BC. K dispozici jsou pro naše klienty dvě prvotřídní 18-jamkové hřiště v okolí řeky Fraser – The Falls golf resort a Sandpiper golf resort.

Kanada

Pro klienty, kteří jsou ubytovaní v lodgi Fraser River´s Edge, nabízíme slevněné green fee a speciální balíčky kombinující rybolov a golf.

Hřiště

THE FALLS GOLF RESORT

18-jamkové, par 72 hřiště se nachází na úpatí hory asi 5km východně od města Chilliwack a nabízí úchvatné výhledy na údolí Fraser. Golfový magazín National Post Golf Preview jej prezentuje jako jeden z „Top 10 skrytých pokladů Kanady“ a pro golfové nadšence je zahrát si zde téměř nutností. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i zkušení profesionálové. V ceně green fee je zapůjčení elektického vozíku s GPS.

Kanada

SANDIPER GOLF RESORT

Hřiště se nachází u břehů řeky Harrison, na místo hráče dopraví z lodge Fraser River´s Edge privátní jetboat. 18-jamkový par 72 je hodnocen jako jedno z nejlepších hřišť v Britské Kolumbii a číslo jedna v celém údolí Fraser. Hřiště je určeno pro hráče všech výkonnostních skupin, v ceně green fee je zapůjčení elektrického vozíku.

Kanada

Ceny

Ceny jsou kalkulovány za osobu při obsazenosti dvoulůžkového pokoje 2 osobami.

Cena za jeden den ubytování v lodgi Fraser River´s Edge a green fee (včetně zapůjčení golfového vozíku s GPS) na hřišti The Falls golf resort je 3200,-Kč / osobu.

Cena za jeden den ubytování v lodgi Fraser River´s Edge a green fee (včetně zapůjčení golfového vozíku s GPS) na hřišti Sandpiper golf resort je 6000,-Kč / osobu. V ceně je transport lodí jetboat na místo se scénickou projížďkou po řece Fraser a Harrison.

Cena za dva dny ubytování v lodgi Fraser River´s Edge a 2 green fee ( 1x The Falls, 1x Sandpiper) je 9200,-Kč / osobu.

Na místě je možno dokoupit snídani za 15CAD/osobu/den a obědový balíček za 15CAD/osobu/den.

Je-li cena uvedena v cizí měně (USD, EUR, apod.), účtuje se cena v Kč dle aktuálního kurzu Raiffeisenbank a.s. valuty prodej.

Kanada
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací.
CA Worldfishing
Přívozská 10, 702 00 Ostrava, CZ

Telefon
+420 606 767 666

Partneři:

  • International Game Fish Association
  • MRK.cz - Stále na rybách
  • chytej.cz ...blíž k rybám
  • Rybářský obchod FISHING-MART
  • Kapitánské zkoušky
  • České centrum na Aljašce