Maledivy GT

Rybolov Rybaření Rybářské zájezdy

Úvod

Maledivy jsou jedinečným místem, obdařeným stovkami úchvatných korálových ostrůvků, které jsou omývány tyrkysovým mořem, jenž nenaleznete nikde jinde. Slunce, jemný bílý písek, všude přítomné kokosové palmy, pestře kvetoucí a krásně vonící keře a podmořský svět překypující životem jsou ingredience, které jsou klíčem ke štěstí a harmonii.

Spotrovní rybolov je na Maledivách stále ještě novinkou. Od roku 2012 jsme vám schopni nabídnout jedinečnou kombinaci pobytu v resortu a rybolovu na rychlém sportovním člunu. Na své si přijdou jak nerybáři a milovníci klidu, tak i milovníci adrenalinových zážitků v rybářsky dosud nepoznaných lokalitách.

Maledivy GT Maledivy GT

Ubytování

Pro rybáře i jejich doprovod, či rodinu, jsme připravili několik vzorových typů ubytování, které jsou svojí polohou vhodné k rybolovu a jsou snadno dosažitelné rybářskou lodí bez zbytečných extra výdajů za benzín.


Kuredu Island Resort & Spa **** - Lhaviyani Atoll

Nachází se v atolu Lhaviyanni, oblasti známé především hojností ryb. Od mezinárodního letiště je vzdálen 40 minut letu. Pohodlí hostů na ostrově je kromě 5 restaurací doplněno různými obchůdky se suvenýry a šperky, potápěčským a golfovým centrem.

Kuredu Island Resort disponuje útulnými a pohodlnými exotickými bungalovy a překrásnými vilami lemujícími pobřeží. Bungalovy jsou komfortně zařízeny ratanovým nábytkem, prostornou otevřenou koupelnou se vstupem do zahrady, dřevěnou terasou s lehátky, CD přehrávačem, výrobníkem kávy a čaje, klimatizací, stropními fény, mini-barem, sejfem, telefonem a plážovými osuškami.

Maledivy GT Maledivy GT


Medhufushi Island Resort ***** - Meemu Atoll

Je umístěn cca 160 km jižně od mezinárodního letiště. Svou polohou na Meemu Attolu, kde je pouze další resort Hakura je vhodný pro ty, co potřebují na dovolené relaxovat v 5* luxusu a v nedotčeném romantickém prostředí. Hotel je posazen do bujné tropické vegetace, obklopen bílými plážemi a průzračnou vodou. Hotel má celkem 46 plážových bungalovů, 15 rodinných vill (pro 4 osoby) a 36 vodních bungalovů všechny vybavené v 5* standartu.

Maledivy GT Maledivy GT


Guest House – North Male Atoll, South Male Atoll, Ari Atoll

Pobyt na Maledivách nemusí být jen o drahých luxusních resortech. Pro rybáře, kteří hledají ekonomičtější variantu pobytu na ostrovech, jsme připravili ubytování v místních privátních vilkách, které se nacházejí do 100km od letiště v Male a jsou hlavně využívány v kombinaci rybolovu na speedboatu. Všechny vily/domy jsou vybaveny ve standardu *** s klimatizací. Ceny od 50USD/pokoj/noc.

Maledivy GT Maledivy GT

Téměř ke všem resortům na Maledivách jsme schopni dopravit rybářskou loď, pokud máte již zarezervovaný jiný resort a přesto byste chtěli rybařit, prosím kontaktujte naši kancelář.

Zajišťujeme také ubytování na ostatních resortech, po spolupráci s naším partnerem na Maledivách často za mnohem lepší ceny, než nabízejí standardně CK, kontaktujte nás pro aktuální nabídku.

Rybolov

Rybolov na Maledivách je možný celoročně, nicméně doporučujeme období od listopadu do dubna. K dispozici je rybářská loď – speedboat 2x200HP, která nabízí dostatek prostoru pro 4 osoby a průvodce. Loví se hlavně přívlačí na okrajích korálových útesů (popping), dále je možno z lodě jiggovat.

Maledivy GT Maledivy GT

Druhy lovených ryb: kranas GT (až 50kg), bluefin trevally, kanic, snapper a různé druhy tuňáků. Na lodi je pro rybáře navíc k dispozici velmi kvalitní vybavení, takže není potřeba brát vlastní. Průvodce s lodí je rybářům k dispozici 8hodin denně.

Maledivy GT Maledivy GT


Rybářské safari – loď Hariyana a Pearlwin

Pro ty, kteří chtějí strávit celou dobu na Maledivách na vodě a věnovat se rybolovu prakticky 24hod. denně, nabízíme klasickou verzi rybářského safari na obytné lodi.

Loďě Hariyana a Pearlwin pro max. 8-10 osob ve dvoulůžkových kajutách s klimatizací a plnou penzí. K dispozici je průvodce a menší motorový člun pro rybolov (dingy). Průběh dne je zde na přání klientů, k dispozici je zde potápěčské vybavení, pořádají se také výlety k osamoceným ostrovům s možností barbecue.

Maledivy GT Maledivy GT

Doprava

Možnost cestování na přímých letech z Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu (9 hodin letu).

Z Prahy do Male s přestupem ve Vídni, Frankfurtu nebo Emirátech (9-12 hodin letu).

Ceny letenek od 21000,-Kč.

Ceny letenek jsou přímo závislé na volných rezervačních třídách v konkrétním letu. Proto doporučujeme rezervovat lety s dostatečným předstihem.
Cenově výhodné letenky je možné rezervovat prostřednictvím našeho on-line rezervačního systému.

Maledivy GT

Z letiště v Male následuje transfer lodí nebo hydroplánem do resortu, případně putování obytnou lodí po okolích atolech.

Ceny

North Male Atoll, South Male Atoll , Ari Atoll

 • 3000 USD/osobu ve dvoulůžkovém pokoji/vile
 • 2200USD/osobu ve trojlůžkovém pokoji/vile
 • 1860USD/osobu ve skupině 4 osob ve 2 dvoulůžkových pokojích/vilách

V ceně je zahrnuto: 8dní/7nocí pobytu, 6 dní rybolovu s průvodcem, snídani, transfery z/na letiště lodí, taxy, zapůjčení vybavení.


Kuredu Island Resort & Spa **** - Lhaviyani Atoll

 • 4300 USD/osobu ve dvoulůžkovém pokoji/vile
 • 3300USD/osobu ve trojlůžkovém pokoji/vile
 • 2800USD/osobu ve skupině 4 osob ve 2 dvoulůžkových pokojích/vilách
 • Nerybář /doprovod – 1280USD ve skupině 4 rybářů

V ceně je zahrnuto: 8dní/7nocí pobytu, 6 dní rybolovu s průvodcem, polopenzi, transfery z/na letiště hydroplánem, taxy.


Medhufushi Island Resort ***** - Meemu Atoll

 • 5620 USD/osobu ve dvoulůžkovém pokoji/vile
 • 3800USD/osobu ve trojlůžkovém pokoji/vile
 • 3500USD/ osobu ve skupině 4 osob ve 2 dvoulůžkových pokojích/vilách
 • Nerybář /doprovod – 2500USD ve skupině 4 rybářů

V ceně je zahrnuto: 8dní/7nocí pobytu, 6 dní rybolovu s průvodcem, polopenzi, transfery z/na letiště hydroplánem, taxy.


Felidhoo Atoll guest house

 • 3640 USD/osobu ve dvoulůžkovém pokoji/vile
 • 2700 USD/osobu ve trojlůžkovém pokoji/vile
 • 2250USD/ osobu ve skupině 4 osob ve 2 dvoulůžkových pokojích/vilách
 • Nerybář /doprovod – 830USD ve skupině 3 rybářů

V ceně je zahrnuto: 8dní/7nocí pobytu, 6 dní rybolovu s průvodcem, snídaně, transfery z/na letiště lodí, taxy.


Safari loď Hariyana nebo Pearlwin

1650 USD / loď /den – v ceně transfery z/na letiště v Male, ubytování v kajutách s klimatizací, plnou penzi, služby rybářského průvodce, potápění, barcecue.


Extra

 • Pronájem rybářské lodě – speedboatu – 1000USD / den
 • Pronájem rybářského vybavení 40USD/den , 120USD/týden

Všechny ceny jsou orientační a budou potvrzeny při rezervaci. Je-li cena uvedena v cizí měně (USD, EUR, apod.), účtuje se cena v Kč dle aktuálního kurzu Raiffeisenbank a.s. valuty prodej.

Maledivy GT Maledivy GT
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací.
CA Worldfishing
Přívozská 10, 702 00 Ostrava, CZ

Telefon
+420 606 767 666

Partneři:

 • International Game Fish Association
 • MRK.cz - Stále na rybách
 • chytej.cz ...blíž k rybám
 • Rybářský obchod FISHING-MART
 • Kapitánské zkoušky
 • České centrum na Aljašce