Venezuela - Los Roques

Rybolov Rybaření Rybářské zájezdy

Impozantní země na karibském pobřeží jižní Ameriky, která nabízí nespočetně mnoho atraktivních zajímavostí. Kromě rybaření, Vás mohou uchvátit největší vodopády na světě – Salto Angel na řece Orinoco, největší jezero v latinské Americe – Macaraibo, pohoří Andy, Amazonský prales a rozmanitá flora a fauna, dlouhé bílé pláže – to vše Vám nabízí Venezuela.

Mongolsko

Přírodní rezervace Los Roques

Perla karibského moře, kde si celoročně můžete splnit svůj sen a ulovit jednu z mnoha bonefish, kterými souostroví Los Roques oplývá. Ne nadarmo se říká, že archipelago Los Roques je bonefishí ráj na Zemi. Po vystoupení z letadla na ostrově Grand Roque se o tom můžete přesvědčit v blízkém přístavišti, kde mezi loděmi proplouvají hejna bonefishí z nichž mnohé mají více než 70cm. A co teprve až vezmete do ruky prut a poprvé okusíte prudký nekompromisní výpad stříbrného torpéda! Pro Vaše rybářské zážitky je k dispozici rozlehlé souostroví na ploše více než 1500km čtverečních s množstvím atolů, mělčin a 42 ostrovů – některé jsou však chráněnou rezervací se zákazem vstupu.

Mongolsko

Rybářská sezóna v Los Roques

Rybařit na Los Roques lze celoročně, přes léto však přichází sezona monzunů. Ideálním obdobím pro rybáře je podzim, zima a začátek jara od října do května. V podzimních měsících připlují do mělčin a mangrovů ve větším počtu tarponi, španělské makrely a na hloubkách se objeví více tuňáků. Populace bonefish, permitů a místních tarponů je celoročně stálá.

Mongolsko

Rybaření – muškaření vs. přívlač

Kromě všudypřítomných, někdy opatrných, jindy hltavých bonefish se můžete zaměřit na další vyhledávané ryby karibiku – tarpony a permity, které vás, stejně jako bonefish odmění nezapomenutelným soubojem. Souboj s tarponem se v prvních okamžicích odehrává více ve vzduchu, než ve vodě, takže o adrenalin nebude nouze. Stejně napínavý je i lov permitů, které patří mezi nejvychytralejší protivníky zdejších vod. Další hojně zastoupené druhy ryb jsou: jehlice (až přes 1m), více druhů jacků, kranasi, bonita, spanish mackerel, barakudy – na tyto ryby pohodlně dohodíte během brození, za dalšími se musíte vydat lodí na moře – plachetníci, dorada, velké barakudy, tuňáci, bonita, velcí kranasi. Lovit se dá muškařením, přívlačí a také oběma způsoby na trolling, pokud se nechcete věnovat čistokrevnému big-game trollingu.

Mongolsko

Ubytování

 • Ubytování v Carasasu – klimatizovaný hotel s restaurací, wifi a počítače k dispozici zdarma
 • Ubytování na Los Roques posada **** – s polopenzí i plnou penzí, pokoje jedno (mírný příplatek), dvou a třílůžkové, klimatizace na pokoji, vlastní WC i sprcha, internet, posada zdarma zajišťuje i odvoz lodí na okolní ostrovy – boat-taxi
 • Ubytování na Los Roques posada *** – s polopenzí i plnou penzí, pokoje nejčastěji dvoulůžkové, klimatizace na pokoji, vlastní WC i sprcha
Mongolsko

Doprava

Let z Evropy trvá okolo 9 hodin, odlety jsou nejčastěji z Prahy nebo Vídně s jedním mezipřistáním. Pokud je to možné, ještě ten samý den se odlétá na souostroví Los Roques pravidelnou linkou, čas letu je cca. 40 min. V případě nenavazujícího přeletu je zajištěn hotel s klimatizací a odvoz hotelovým mikrobusem z letiště a zpět.

Mongolsko

Cena a další informace

Posada ****7dnů rybaření + cesta49600 Kč
Posada ****10 dnů rybaření + cesta58900 Kč
Posada ***7dnů rybaření + cesta44800 Kč
Posada ***10 dnů rybaření + cesta53900 Kč
Posada **7dnů rybaření + cesta34800 Kč
Posada **10 dnů rybaření + cesta43900 Kč

Cena zájezdu obsahuje

 1. Ubytování v Caracasu – 2 noci v hotelu + transport z letiště a zpět
 2. Ubytování na Los Roques – příslušný počet nocí v Posadě s polopenzí (kontinentální snídaně a večeře)
 3. Spaní nejčastěji ve 2-3 lůžkových pokojích s klimatizací a privátní sprchou
 4. Leteckou přepravu z Caracasu na Los Roques a zpět
 5. Povolení k rybolovu
 6. Při naplnění turnusu alespoň 6 rybáři je k dispozici český delegát se kterým je možné se také domluvit na průvodcování, případně na dovázání chybějcích vzorů mušek a zapůjčení rybářské výbavy

Další platby

 1. Přepravu z Prahy nebo jiných evropských letišť do Cracasu: cca 20tis Kč, ale čas od času seženeme i letenky za polovinu
 2. Místní rybářský guide s lodí a s povolením ke vstupu do parku: 250-350 USD
 3. Přeprava lodí na okolní ostrovy: 150-450 Kč

Je-li cena uvedena v cizí měně (USD, EUR, apod.), účtuje se cena v Kč dle aktuálního kurzu Raiffeisenbank a.s. valuty prodej.

Venezuela
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací.
CA Worldfishing
Přívozská 10, 702 00 Ostrava, CZ

Telefon
+420 606 767 666

Partneři:

 • International Game Fish Association
 • MRK.cz - Stále na rybách
 • chytej.cz ...blíž k rybám
 • Rybářský obchod FISHING-MART
 • Kapitánské zkoušky
 • České centrum na Aljašce