O nás

Rybolov Rybaření Rybářské zájezdy

o nás

Společnost Worldfishing vznikla v roce 2009 a zabývá se zprostředkováním rybářských zájezdů po celém světě, s důrazem na profesionalitu a kvalitu nabízených služeb. Pyšníme se dlouholetými osobními zkušenostmi v oblasti rybaření a průvodcovství. Neděláme masovou turistiku, specializujeme se na pobyty pro jednotlivce či malé skupiny, kterým jsme schopni nabídnout osobní přístup, popřípadě skupiny doprovázet na cestách či expedicích za novým poznáním.

Veškeré destinace, které rybářům nabízíme, vybíráme na základě vlastních zkušeností a jsou námi pečlivě prověřené. Každý rybářský zájezd sestavujeme s klientem dle jeho představ a upravujeme jej přesně jemu na míru. V naši nabídce naleznete také rodinné dovolené spojené s rybolovem nebo potápěním, v případě expedic se s námi můžete podívat na nová, dosud rybářsky neprobádaná místa.

Kvalitu nabízených služeb zajišťujeme také díky spolupráci s renomovanými světovými rybářskými cestovními kancelářemi a průvodci. Naše cestovní agentura Worldfishing je členem organizace IGFA (The International Game Fish Association), což je zárukou sportovního přístupu k rybolovu a k rybám.

Naším hlavním cílem jsou spokojení klienti, kteří se k nám rádi zpět vracejí.

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací.
CA Worldfishing
Přívozská 10, 702 00 Ostrava, CZ

Telefon
+420 606 767 666

Partneři:

  • International Game Fish Association
  • MRK.cz - Stále na rybách
  • chytej.cz ...blíž k rybám
  • Rybářský obchod FISHING-MART
  • Kapitánské zkoušky
  • České centrum na Aljašce